O FIRMIE

POZNAJ NAS LEPIEJ

Firma turystyczna „Tycio-Tur” została założona w 2011 roku przez Macieja Włodarskiego, absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Duże doświadczenie w branży turystycznej jako animator, pilot, rezydent, wiele ukończonych kursów instruktorskich oraz wykorzystanie wiedzy ze studiów z dziedzin turystyki i fizjoterapii pomogły w realizacji turystycznej pasji. Od samego początku działalności priorytetem firmy jest profesjonalna i rzetelna organizacja aktywnej turystyki dla dzieci i dorosłych.
W naszej ofercie można znaleźć wyjazdy szkolne dla dzieci i młodzieży, nauczycieli, obozy sportowe oraz eventy firmowe. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do klienta, zapewnienie i profesjonalny dobór kadry instruktorskiej na każdym wyjeździe, bogate i różnorodne programy ofert „szyte na miarę”, skierowane do wszystkich grup wiekowych.
Turystyka jest dla nas ideą i pasją, a zadowolenie naszych Klientów daje nam ogromną satysfakcję oraz motywację do dalszej pracy.
Posiadamy wszystkie potrzebne uprawnienia i zezwolenia do prowadzenia naszej działalności,
koncesję turystyczną nr. 972 oraz wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych nr. ew. 8233.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych